II WLJ MŁ.: Wisła Puławy – Górnik Łęczna 1:0

Bez punktów do Łęcznej wrócą młodzi Górnicy. Podopieczni trenerów Artura Gadzickiego i Marcina Lato przegrali z Wisłą Puławy 0:1. Zielono-czarni kończyli spotkanie w osłabieniu, po czerwonej kartce Paneckiego.

Rozegraliśmy zdecydowanie najlepsze zawody spośród dotychczasowych spotkań, niestety nierozważne zachowanie w końcówce poskutkowało tym, że mecz kończyliśmy w dziesiątkę. Utrata bramki na 3 minuty przed końcem meczu boli, tym bardziej, że wcześniej stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, a nasz gra mogła się podobać – podsumował mecz trener Artur Gadzicki.

Górnik: Perdun – Choina, Błaszko (41 Bakun), Piotrowski, Chyrchel (80 Masztaleruk), Kucybała, Bojanowski, Offert, Panecki, Pawlak, Szczepanik.

Żółte kartki: Chyrchel, Szczepanik, Panecki
Czerwona kartka: Panecki 70 (druga żółta)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *