II WLJ MŁ.: MOSiR Lubartów – Górnik Łęczna 0:4

W kolejnym spotkaniu w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych Górnicy pokonali MOSiR Lubartów 4:0.

Spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze, a szybko zdobyte bramki pozwoliły przejąć kontrolę nad meczem. Bardzo ładne bramki zdobyli Adrian Kucybała oraz Kacper Błaszko pokonując bramkarza gospodarzy strzałami z dystansu. Cieszy nas szczególnie to, że nasza gra wyglądała lepiej niż w poprzednim spotkaniu. Od poniedziałku pracujemy, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania. Mam nadzieję, że wrócą do treningu zawodnicy, którzy ze względu na infekcje nie mogli trenować w tym tygodniu – podsumował mecz trener Gadzicki.

MOSiR Lubartów – Górnik Łęczna 0:4 (0:4)
Bramki: Kucybała 2, Bakun 5, Błaszko 29, Pawlak 38

Górnik: Perdun – Choina, Piotrowski, Błaszko, Wawrzusiszyn, Kucybała, Bojanowski, Offert, Bakun (10 Chyrchel), Korona (65 Frydryk), Pawlak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *