II WLJ MŁ.: Górnik Łęczna – Victoria Parczew 4:0

Pewną wygraną zakończyło się spotkanie II WLJ mł. w którym Górnik Łęczna pokonał Victorię Parczew 4:0.

Mimo niezłego rezultatu nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Podejmowaliśmy wiele błędnych decyzji, zbyto wolno operowaliśmy piłką. Cieszą natomiast efektowne bramki Michała Offerta oraz Piotrka Paneckiego – podsumował mecz trener Artur Gadzicki.

Górnik II Łęczna – Victoria Parczew 4:0 (4:0)
Bramki: Offert 6, Panecki 17, Szczepanik 33, 37

Górnik: Perdun (41 Zabłotny) – Choina (41 Wawrzusiszyn), Piotrowski, Bojanowski, Błaszko (70 Bałuch), Bakun (41 Mygga), Offert, Masztaleruk (70 Darski), Panecki (70 Grzechnik), Pawlak, Szczepanik (70 Fydryk).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *