II WLJ MŁ.: Górnik Łęczna – KS Lublinianka 0:2

Porażką zakończyło się spotkanie zespołu z rocznika 2002, który uległ Lubliniance 0:2.

Przegrywamy spotkanie, które w zasadzie przespaliśmy w pierwszej odsłonie. Druga część meczu wyglądała zdecydowanie lepiej w naszym wykonaniu, jednak nie mieliśmy zbyt wiele argumentów czysto piłkarskich w tym meczu. Obie bramki tracimy po błędach indywidualnych, które nie powinny nam się przydarzyć. Szansę na rehabilitację mamy już za tydzień w Puławach – ocenił mecz trener Artur Gadzicki.

Górnik: Zabłotny – Choina, Masztaleruk (40 Mygga, 75 Darski), Pastuszak (60 Fydryk), Wawrzusiszyn, Offert, Bakun (65 Mileszczyk), Wroński, Pawlak, Panecki (70 Grzechnik), Chyrchel (75 Bałuch).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *