II WLJ mł.: Górnik II Łęczna – Motor II Lublin 1:1

Górnik II Łęczna – Motor II Lublin 1:1 (0:0)
Bramka: Pawlak 55

Górnik: Perdun – Choina, Błaszko (65 Bałuch), Piotrowski, Masztaleruk (40 Falkowski), Tomasiak, Offert (65 Frydrych), Bakun (40 Lato), Mygga (40 Wawrzusiszyn), Panecki, Pawlak.

Trenerzy Artur Gadzicki, Marcin Lato

Wynik jakim zakończyło się spotkanie oraz poziom cech wolicjonalnych jaki zaprezentował zespół zdecydowanie na plus, biorąc pod uwagę, że to nasze pierwsze spotkanie w takim zestawieniu. Przed zespołem jeszcze wiele pracy, ale cieszy zaangażowanie zawodników. Potrzebujemy czasu, aby zafunkcjonować na lepszym poziomie organizacji gry w każdym aspekcie, niemniej jednak czas działa na naszą korzyść

Artur Gadzicki, I trener

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *