II WLJ MŁ.: Górnik II Łęczna – Motor II Lublin 1:1

W pierwszym ligowym meczu zespół U-17 (rocznik 2002) złożony głównie z uczniów naszej szkoły zremisował z Motorem Lublin 1:1. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Pawlak.

Wynik jakim zakończyło się spotkanie oraz poziom cech wolicjonalnych jaki zaprezentował zespół zdecydowanie na plus, biorąc pod uwagę, że to nasze pierwsze spotkanie w takim zestawieniu. Przed zespołem jeszcze wiele pracy, ale cieszy zaangażowanie zawodników. Potrzebujemy czasu, aby zafunkcjonować na lepszym poziomie organizacji gry w każdym aspekcie, niemniej jednak czas działa na naszą korzyść – podsumował mecz trener Artur Gadzicki.

Górnik II Łęczna – Motor II Lublin 1:1 (0:0)
Bramka: Pawlak 55

Górnik: Perdun – Choina, Błaszko (65 Bałuch), Piotrowski, Masztaleruk (40 Falkowski), Tomasiak, Offert (65 Frydrych), Bakun (40 Lato), Mygga (40 Wawrzusiszyn), Panecki, Pawlak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *